Shes

Shitet nga: Kadri 24 Jan 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 200
Vetura posedon alram,central. Abes hidrolik fellne dhe guma te reja dimrore sapo te gjitura. Ne gjendje shum te mir. Regjistrim i sakduar po denim nuk ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim