Audi 80(b4)

Shitet nga: Audi 18 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Audi B4 1.9 TDI 90 pees
Vetura eshte shum e mirembajtur dhe ne gjendje te mire .
Arsye pse e shes eshte kam vetur tjeter dhe jam ne nje trajnim dhe ska kush e vozit.
Qmimi i negociueshem.
Viber +38649226072

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim