U SHITT FLM MERRJEP-AUDI-80-BENZIN-PLIN-1-VIT-RKS

Shitet nga: enisi 05 Maj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

748 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
SHES OSE NDERROJ AUDI 80 VITI I PRODHIMIT 89 BENZIN-PLIN 1 VIT RKS NE GJENDJE TE RREGULLT VETURA ESHTE NE EMRIN TIM PERSONAL HIPOTEK NUK ESHTE TE INTERESUARIT SERIOZ MUND TE TELEFONOJN BEJ DHE NDERRIME NESE ME PERSHTATET ME NDONJE VETURE DIZELL Cmimi i fundit 700 euro ner to mos u lodh me thirr me ndrrim Cmimi ndryshon numri per kontakte 044 383 970
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim