Audi A3 1.9 TDI me 6 shpejtësi !

Shitet nga: Gentrit Fazliu 17 Jan 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Vetura është në gjendje të rregullt ka regjistrim 11 muaj 4 goma të dimrit 15 si dhe të veres 17 , drita led & angel eyes dhe sipas marrëveshjes vjen edhe mbrojtësi ( facelift ) ose S-line siq shihet në foto !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim