Audi A4 -02

Shitet nga: Jetoni 05 Sht 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
vetura ne gjendje te shkqyer, goma veres si dhe dimrit te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim