PUNOJM TE GJITHA PUNET ME GURI SI DHE ME RRASA

Shitet nga: PUN ME GUR DHE ME RRASA 08 Sht 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 220
Punojm te gjitha punt me guri dhe me rrasa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim