shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: Eduardo 26 Shk 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shes citroenin ne gjendje shum te mir. krejt elektronikk rigjistrimm deri ngushtt Boj edhe ndrrim.me.naj golf 4 ose naj rakovic Frogoson dha edhe ystt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim