Djath te katunit

Shitet nga: djath 06 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes djath te katunit,djathi eshte i mbajtur mire dhe i paster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim