Ferrari 348 TB

Shitet nga: Afrim 17 Jan 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ferrari
Modeli: 348
Ndrroj ferrarin me ndonje gjip si Audi Q7 Taureg Tiguan Mercedes Ml dhe bmw X5 vetura eshte ne gjendje te mir dhe ka regjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim