Fiat pikap

Shitet nga: Edi 20 Nën 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Fiorino
Fiat dizzell 1.7 imir iruajtur per me shum na kontak oni bejm e dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim