Fiat Tempra 2.0 benzin -91

Shitet nga: Fiat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Tempra
shitet dhe ndrrohet fiat tempra 2.0 benzins viti 91 rks i skaduar me 5-12-2015 pa denim vetura a ne gjendeje shum temir nuk ka nevoj per asni cent bejm ndrrim edhe me vetura tjera qmimi me ndrrim 1000 ka shpenzime 7 ne 100 km

nr tel 044 437 586 ose 049 900 781

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim