Ford Fiesta 1.3 me klimë -98

Shitet nga: Shkumbin Fazliu 26 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 800 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes Ford Fiesta 1.3 benzin viti i prodhimit 1998 4 dyersh me klimë , vetura ka : AirBag , ABS , Mbyllje qendrore , Xhama elektronik etj etj , shpenzimet 5-6 L / 100 KM , vetura ka regjistrim deri në gusht ...! Ipko 049432578 dhe Vala + Viber +37745287287
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim