Ford Focus dizel -02

Shitet nga: besar pashaj 05 Mar 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike,te gjtha sherbimet e kryera,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim