Ford Sierra Benzin + Plin 1.6 -84

Shitet nga: Perparim 18 Maj 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   450 EUR

Komuna: Skenderaj
Ford Sierra osht ne gjendje te mir teknike.
Lenden djegse e ka Benzin dhe Plin.
Regjistrimi i ka kalu 16.05.15
Qmimi i pa diskutushum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim