Ford fiesta -00

Shitet nga: jetoni 11 Pri 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Ford fiesta 1.3 benzin ne gjendje shum te mir teknike guma te veres dhe dimrit te reja qmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim