Ford fiesta -99

Shitet nga: jetoni 20 Mar 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Shitet ford fiesta 1,4 benzin ne gjendje shum te mir teknike, goma te veres dhe dimrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim