Ford focus -06

Shitet nga: egzon 21 Mar 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Skenderaj
shes ford focus 1.6 TDCI (CI-tkuqe) ABS manual 5dyer viti i prodhimit 2006 i po sa ardhur nga sllovenia me targa sllovene mbyllje me derigjues xhama elektrik ngjyre te kalter metalike ne gjendje shum te rregull teknike shpenzimet i ka shum te vogla shum i ruajtur servisi iu ka bere para 2javesh per me shum kontaktoni ne numrin 049840842 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim