Ford Galaxy 1,9 tdi -99

Shitet nga: ford galexy 1,9 tdi 25 Dhj 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Galaxy
ShiteRt ford galaxy 1,9 tdi ne gjendje te mir me services te kryera - i sa Po ardhur nga jasht i -me klim -para dhe mrapa -servo zentral
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim