Golf 5 1,9 dizel shum nr gjendje te mir -05

Shitet nga: avdi 04 Shk 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Skenderaj
vetura esht ne gjendje te mit punon shum mir
dhe esht me te gjotha serviset e kryra
prej qe u ble nje dor vozit
044-213-540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim