Kia Rio -04

Shitet nga: egzon 08 Sht 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Rio
Shes veturen 1.4 benzin viti prodhimit:2004 dhe ka 118000km te kaluara . Vetura është ne gjendje te mir ka klim AC, ABS, Air Bag, 4 xhamat me rrym, rigjistrim ka deri më: 04/08/2016. Nr. i tel:049375373.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim