Kombi -98

Shitet nga: Njazi 13 Shk 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Skenderaj
Esht ne gjendje te mir . Per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit 045473265 dhe 049808251
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim