Kombi t3 -91

Shitet nga: kombi volkswagen 27 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Skenderaj
shes kombin ne gjendje shume te rregullt , 1.9 disel , 4x4 , ujlen nuk e hargjon , ka regjistrim deri ne muajin nentor,, nuk eshte hipotek dhe bartja mund te behet menihere ,,ka batari te re dhe goma te mira , i rujtur si ne karaseri ashtu dhe ne motorr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim