Landrover dizel -99 RKS 1 vit ndrrim i mundshem

Shitet nga: llandrover 10 Pri 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Skenderaj

Shitet dhe ndrrohet gjip landrover frilander 2.0 dizell viti 99 regjistrim deri me 06-01-2016

gjipi a ne gjendeje te mir punon shum mie nuk ka nevoj per asni investim perpos pasqyra e djatht
duhet te ndrrohet

gjipi ka klim ka konfor te rujtun muzik te mir

mundsi ndrrimi me vetur ma te vogel edhe pse shum pak hargjo gjipi me ndrrim 4300 qmimi

Nr tel 044-437-586 ose 049-900-781 vetura mund te perkthehet meniher

vetura gjindet ne skenderaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim