Mazda 323f shitet urgjent

Shitet nga: Xhevdet 16 Dhj 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 323
Osht ne gjendje te rregullt u kan i regjistrum ne invalid tash osht i qlajmrum gjindemi ne pej dhe ne skenderaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim