Mercdes vito mund te kontaktoni me vaber 0495490..

Shitet nga: bedri 12 Mar 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
kombi posedon klim abs ulse me nxemje si dhe tempamant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim