Mercedes 250 -87

Shitet nga: Ajet 28 Mar 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shitet vetura ne gjendje t'mir optike dhe teknike
Regjistrim ka deri n2016 ,dizel 2.5 manual
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim