Mercedes Benz 250 -90

Shitet nga: Bjaram 19 Shk 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes Mercedes Benz 250, Viti prodhimit 1990, eshte ne gjendje te rregullt, ka ngjyren e Bardh, dhe ka regjistrim deri ne muajin e 10-t 2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim