Mercedes 190d urgjent

Shitet nga: Mercedes 28 Shk 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes Mercedes 190 2.0 disel, viti 1985 ne gjendje shum te mire teknike dhe optike. Fellne te reja 16 coll dhe goma M+S te reja para 2 muajve. Regjistrim deri ne dhjetor 2016. Hargjime minimale. Vetem bleres serioz. Qmimi 2600 euro pak i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim