Mercedes C 200 dizel -01

Shitet nga: Lulzim 20 Dhj 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shitet mercedes c 200 ( 2148 kubik ) dizell, manual , viti i prodhimit 2001 me tabela RKS , ka regjistrim edhe 8 muaj i ardhur ne muajin gusht nga gjermania, shpenzimet e vogla dhe shum i ruajtur me liber servisi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim