shes mercedes 200 dizel viti 1986. rks 08.07.2016

Shitet nga: Imer 14 Pri 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Eshtë në gjendje të rregullt. As gjë nuk ka të ndrruar që nga prodhusi- fabrika, Eshtë i garazhuar dhe i rujtur mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim