Merc ben plin 230 viti 86 rks 10 muj ndrrim

Shitet nga: Mercedes 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 230
shitet dhe ndrrohet mercedesi ne gjendeje shum te mir plin benzin me rks deri me 11-08-2016 vetura a shum e shtrengune dhe punon shum mirbejm ndrrim edhe me vetura tjera

nr tel viber 044 437 586 ose 049 900 781
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim