Mercedes benx 250

Shitet nga: bajram 15 Tet 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes veturen mercedes 250 dizell motorrin e ka shum tmir asnuk.hargjon vaj esht I mirmbajtur mir si dhe ka regjistrim.dej mujin e 12 ne emer tim esht per dokumeta ju garantoj baj ndrrim edhe me naj vetur qe e konvenon pres blers serijoz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim