mercedes 250 shes urgjent

Shitet nga: bajram 25 Dhj 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 500 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes mercedes 250 esht shum I ruajtur si.dhe I mirmbajtut ka karriget lekur nxemje karrige 4muaj e gjys regjistrim baj ndrrim menaj vetur qe e konvenon shes.urgjent qmimi vlen vetem 2 dit pres blers skierijoz sonte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim