Shitet ML 270

Shitet nga: Rafet 03 Pri 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Shes ml 270 cdi ne gjendje prefekte viti 2002 rigjistrim deri me 08. 07. 2016, 4 gomat MS DVD. mundsi ndrrimi me vetur te vogel.
Kontakt ne tel dhe vajb...
+37744196263
+38649196263
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim