Mercedes 300diesel per phase she komplet -88

Shitet nga: Merc 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Mercedes 300 diesel me denim per pjese dhe komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim