Nissan Micra dizel -94

Shitet nga: Esati 30 Jan 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shes ose mdrroj nisanin me naj pikap ju mirpresum ne nr 049107011 qyki numer asht dhe ne vajber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim