Opel Astra GTC vp -05

Shitet nga: luli 09 Maj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes Opel Astar GTC
V.P 2005
Motorri 1.9 CDTI- 110kw 150ps
Marrshi 6
Tempomat
Sport sistem Fabrikisht..
Drita Xenon me levizje Timonit..
Sensot ne Fshisa...
Fellgat 225/35/19 Tomason Ndersa te Dimrit 225/45/17
Karrika Sport gjysme Lekur,,
Klimatronik..
CDC 40.. 6CD
Astra osht e Servisuar gjith her me rregull dhe posedon Liber 2 qelsa...
Seti i llamell zamajc tash esht ndrruar osht tip top...ska nevoj per as ne investim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim