Opel Kadett 1.7 DTI -90

Shitet nga: perparim 14 Qer 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
shes veturen opel kadett 1.7 DTI viti 90 shum ne gjendje te mir teknike si ne motor ashtu edhe ne karaseri
posedon omortizera gasni timon te vogel radio cd mp3 mp4 muzik te mir fellne 15 inq me ni fjal teper i mir
ka regjistrim deri ne muajin e 8- 2015 baj edhe ndrrim me wv t4 dhe me mjete bujqesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim