Opel astra ne gjendje shum perfekte -01

Shitet nga: Lum 16 Pri 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes opel astra 1.7 dizell shum e ruajtur si nga brenda shtu edhe nga jasht e sapo ardhur nga gjermonia e vozitur nga 2 persona servisim te kryer qe nga dita epar e deri me sod goma te reja 2 pal goma veres dhe dimrit per me shum kontakto ne nr tel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim