Opel Astra -04

Shitet nga: Astra 13 Sht 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Astra 1.7 CDTI, T dhe I te kuqe,klimatronik,regjestrim deri me 13,06,206.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim