opel vivaro 1.9 dti

Shitet nga: ismet 13 Tet 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel vivaro kombi transporter 1.9 dti viti 2001 vetura osht ne gjendje shum te rregullt .mundesi ndrrimi me vetur pres blers serioz mund te na kontaktoni ne tel 044293980 si dhe viber049164809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim