SHES GJIPIN OPEL CAMPO 4X4 -96

Shitet nga: arben 13 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR   4 000 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Campo
Shes gjipin OPEL CAMPO TURBO DIESEL 2.5 eshte 4x4 .Viti i prodhimit 1996,ne gjendje te rregullt tip top i regjistruar ne Rks po permomentin osht i qlajmruar posedon goma te reja te stines te veres dhe te dimrit dhe posedon kabinen.per me shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit:044626110 viber watca njeti numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim