SHITET

Shitet nga: Berat 07 Shk 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Vetura eshte ne gjendje te rregullt me nje performanc shume te mire vetura eshte e ruajtur si nga jasht dhe brenda vetura posedon klim,airbag,central,gjamat elektroni,gomat e reja regjistrim deri me 11,03,2016 VETURA eshte me motor 1,4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim