Shes opell korz me rexhistrim 6 muj karavan

Shitet nga: adi 19 Sht 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opell korz me rexhistrim 6 muj 1.4 benxin ka abes ajrbek centrall muzik shum te mir interjerin shum te rujtun 4 gomat e reja per dimer me nifjal pa vrejtje siq dhe podoket perkthimi bahet meniher xhamat elektronik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim