Opel Vectra 2.2 DTI

Shitet nga: Leutrim 20 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra 2.2 DTI ,220000 t kalume ,e sapoardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mire ,alumin fellne dhe fellne per goma dimrit ,klimë .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim