Opel Vectra 2002 DTI 2.2

Shitet nga: Leutrim 27 Mar 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
shes opel vectra 2002 ,220 mije t kalume e sapoardhur nga zvicrra ,gomat e dimrit dhe te veres ,aluminfellge .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim