opel vectra

Shitet nga: OPEL vectra 17 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
shes opel vectra 2.0 benzin plin e qlajrmune esht ne gjendje shum te mir dhe bejm ndrrim me golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim