Peugeot 307 dizel -02

Shitet nga: xaki 03 Shk 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes Veturen Peugeot 307 2.0 viti 2002. Diesel

4100 EURO.

Vetura eshte ne gjendje te mir teknike ka te kryera te gjitha serviset,Rrypin e motorit .
posedon
Klim
Air Beg.
ESP,
Pasqyret dritat me komand ( Senzor),
Bord kompjuter,
Radion me komand ne vollan.
Regjistrim Deri 20.05.2015.
Baterin e re me garancion.
Gomat e veres te reja,gjithashtu dhe
4 Gomat e Dimrit te reja.
Dyert me mbyllje automatike.

Vetura eshte ne Emrin tim, Eshte ekonomike ka shpenzimet e vogla.

Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim