Peugeot

Shitet nga: haki 07 Tet 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: J5
kamjoneta a ne gjendje shumm te mir dhe ndrrojm me naj vetur ju mir presum.............
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim