peugeot

Shitet nga: hakia 23 Tet 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: J5
kombi a ne gjendje shumm te mir dhe ndrrim i munshumm teli 045233866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim